3. Rodrigo Arciniégas, který kdysi zavraždil Aristidese Ruize, prodává spolu s Oscarem restauraci Isabele Ruizové a jejímu kmotrovi Alvaru Ruizovi. Obává se ale, že Isabela je dcera Arístidese. Rodrigo, jehož manželkou je Empeatriz, drží doma Lucii Arciniégasovou. Lékař Alejandro Arciniegas, který propouští z nemocnice paní Rosu, je přesvědčen, že ho miluje její vnučka Soledad Santanderová.
Soledadina adoptivní matka Providencia si to ale nepřeje. K Alejandrovi přijíždí syn Kike, který žil po tragické smrti jeho ženy u prarodičů ve Filadelfii. Isabela Ruizová se chce pomstít za smrt svého otce. Alvaro odjíždí za obchodem a bojí se o Isabelu.
 

4. Andrés shání peníze na matčinu operaci. Mejía koupí rodičům Fiorellynový dům, veznme je na večeři a druhý den se koná svatba, na které jsou přítomni pouze rodiče a přátelé Fiorelly. Manželé vzápětí odcestují do Itálie. Mejía o své cestě informuje pouze Barriose. Novomanželé stráví líbánky v Římě, Florencii a Benátkách. Mejía chce konečně představit svou mladou manželku rodině, náhle ale zkolabuje a zemře.


6. Soledad by ráda pracovala na lodi. Chce požádat o práci Alejandra, ale José Luis jí to vymlouvá. Reinaldo je rozčarován tím, jak s ním jeho rodina ejdná. Myslí si, že je to proto, že je nemanželský a ani nezná svou matku. Kike se pokusí utéct z domova. Najde ho Soledad a vezme hjo na zmrzlinu. Tam ji uvidí Isabela a nabídne jí, aby pro ni pracovala jako modelka. Soledad volá Alejandrovi, že našla jeho syna Kikeho. Empeatiz je zklamaná Rodrigovým chováním. Tuší, že Lola je jeho milenkou. Rosarito se seznamuje s Guillermem. Isabela se vyptává Romelie na minulost domu Aristida Ruize.

9. Chystá se slavnostní přípitek, alee Alejandro si vezme omylem Oskarovu otrávenou skleničku. Když zjistí, že tetu umístili do blázince, neváhá a okamžitě ji přiváží zpátky domů. Kike utíká za Soledad, protože nechce být s otcem. Izabela oznamuje zasnoubení s Alejandrem, i když to není pravda. Arturo a José Luiz tajně pozorují vykládku pašovaného zboží, ale Reynaldo si jich všimne a Artura postřelí do nohy. Romélie se obává o život svého syna a tak jde za Rodrigem a hrozí mu, že pokud se Josému Luizovi něco stane, poví Reynaldovi celou pravdu.
 

11. Sebas střílí po José Luisovi. S Reinaldem ho nechávají zraněného na ulici. Kolemdující žena to však oznámí a José Luis je hospitalizován. Reinaldo a Sebas se obávají, že promluví. Reinaldo po pokusu o vraždu jede k Mercedes a zůstává u ní celou noc. Romelia jde kvůli Josému Luisovi za Rodrigem. Ten ji vyhodí a Reinaldo jí vyhrožujue smrtí. Providencia se Soledad získají práci na lodi. Alvaro s Isabelou navštíví Arciniégasovy. Alejandro je na vážkách, nelíbí se mu, že Isabela něco skrývá. I Kike má raději Soledad. Isabela dostane od Alvara darem rodinný dům. Lupe vyčte z karet, že ji s Alejandrwem čeká neštěstí. Brenda se pohádá s Mercedes o Reinalda.

16. Matka se na Soledad zlobí, že stále chodí k Arciniegasovým. José Luis podává trestní oznámení na Rodriga a Reinalda Arciniegase. Reina stráví noc s Leonardem a ráno ji u něj najde Alejandro. Leonardo si chce Reinu vzít. Alejandro mu to rozmlouvá. Mercedes oznamuje knězi, že chce vstoupit do kláštera. Arciniegasové si v novinách přečtou o trestním oznámení a zároveň dostanou předvolání k výslechu na policii. Reinaldo vyhledá nejprve Artura a potom Josého Luize a vyhrožuje jim. Josého matka má strach o synův život a chce odjet na venkov. Alejandro se dozví o trestním oznámení.

21. Arturo má vztek na Josého Luise protože ho svým jednáním profesionálně zdiskreditoval. Rodrigo bouřlivě slaví svůj triumf spolu s Reinaldem Lolou a Brendou, když vtom přichází s kyselým obličejem Empeatriz v doprovodu Reiny a Leonarda. Následuje další skandál a Empeatriz se rozhodne balit kufry. Josého Luise přichází zatknout policie. Je obviněn z křivého svědectví a oddveden do vazby. Tam ho navštěvuje Reinaldo a znovu mu vyhroožuje. Nešťastná Romelia se vydává za Rodrigem, ale nenachází ho ddoma. Oskar se pokouší svádět Izabelu.

30. Alejandro se svěřuje Leonardovi, ž Soledad se vrátila z Mexika, že je z ní vyzrálá krásná žena a že jeho city k ní nejsou zdaleka mrtvé. Leonardo ho před Soledad varuje a říká mu, že Isabela je pro něj ideální žena. Dívka se cítí Soledad ohrožena. Bojí se, že ke svatbě nedojde. Dochází mezi nimi ke střetu. Soledad upozorňuje Reinalda, že ho hodlá udat za to, jak ji unesl a vydíral Josého Luise, aby nesvědčil proti jeho rodině. Reinaldo jí prosí, ať to nedělá. Tvdí, že začal jiný život a že se chce kvůli Mercedes polepšit. Reinaldo navrhuje Mercedes, aby učinila Rodriga správcem jmění a dala mu plnou moc, neboť její otec přežívá jen díky lékařským přístrojům.

 

45. Isabela se pokusí zavraždit Soledad. Alvaro a José Luis se o jejích úmyslech naštěstí včas dozvědí a pokusí se jí zastavit. Isabela jim pak prozradí, že Soledad je její vlastní sestra, Alejandro se chystá na svatbu se Soledad. V domě jeho otce je už všechno připraveno, sešli se hosté a dostavil se i soudce, který má snoubence oddat. Lucía chce ještě před svatbou prozradit Alejandrovi, že je jeho matka, aleempeatriz jí v tom zabrání. Isabela se nemůže smířit s tím, že je Soledad její sestra, a odchází. Soledad stále váhá, zda-li si má kvůli pohnuté rodinné historii Alejandra vzít.
 

74. Kristián přemlouváFlorellu, aby se za něho provdala. Má o ni strach, tak jí předá revolver, který vzalabrielovi večer předtím. Mario nakupuje svatební prstýnky, Andrés domlouvá s Luciem bezpečnostní opatření v domě. Patricia se dozvídá, že o ní Bárbara šíří klepy. Pijón přívádí domů Sandru a představuje ji matce Soledě, jako svoji přítelkyni. Bárbara žádá Garabána, aby také hlídal Patricii Guzmánovou.
 

79. Isabela si chce pomstu co nejvíce vychutnat. Velmi ji proto rozčílí Rosario, která vyzradila Alejandrovi, že jsou se Soledad sestry. Muž nechápe, proč mu soledad neřekla pravdu a dojde k závěru, že Soledad od svatby s ním odradila právě sobecká Isabela. Reinaldo se usmíří s Mercedes, která kvůli němu opustila otce. Bernarda přesvědčuje Brendu, aby opustila Reinalda a našla si konečně někoho jiného. Lucía po telefonu řekne Empeatriz, že Alejandro ukáže dokument, který potvrzuje, že je jeho matkou. Empeatriz zpanikaří a Rodrigo se rozhodne vraždit.


98. Soledad se chce vrátit k Alejandrovi, protože ho velice miluje, ale Alejandro váhá kvůli svému otci, Ví, že to bude pro ně vždy překážka. José Luiz chce zabránit setkání své matky Romelie se svým nevlastním bratrem Reinaldem, který na matku čeká u sebe doma. To, že matka nepřichází , Reinalda velmi rozruší.

 

101. Rebeca se popere s Fiorellou, která se dozví, že s Caridinou nemocí je to podvod. Andrés se Rebeky zastane, protože Fiorelle nevěří ani slovo. Chabuca přichází se zprávou, že Paula utekla s motorkářem Kynem, takže se svatba nekoná. Mario je zdrcen a nechce s nikým komunikovat. Carina a Amparita se starají o Bárbaru, kterou převezly do domu Luise Millera. Diego se chce zbavit Bárbary, která mu však oznámí, že se pojistila, aby se jí nic nestalo. Patricie přemýšlí, jak získat možnost vidět děti. Luciano promlouvá s Andrésem o tom, že Fiorella je údajně těhotná.

108. Andrés neustále podezírá Fiorellu, že je spolčená s Bariosem a že chodí s Kristiánem. Nechá Kristiána sledovat. Barbaře dojde, že Garabána odstranil Diego, který jí teď vyhrožuje, že zabije i ji, jestli ho udá. Oba se bojí toho, že Alisia promluví. Diego se ji chystá odstranit z cesty.
 

117. Isabela nečekaně omdlí a Providencia svěřuje Lupe, že trpí nebezpečným zdravotním problémem. Isabela hned druhý den odchází k lékaři a ten jí řekne krutou pravdu. Carlos Alberto je přesvědčen, že Soledad svatbu s ním odkládá proto, že čeká, jestli by se přece jen nemohla usmířit s Alejandrem. Soledad to popírá, prý se musejí blíže poznat. Isabela i Providencia jejich vztahu přejí. Carolina a Alejandro oznámí svým dětem, že spolu hodlají žít. Vanesa je zděšena - Bez svatby??. Všichni Arciniegasové oslavují Rodrigův návrat z vězení a vidinu lukrativní smlouvy.


146. Luis Alberto Miller čeká, jestli Fiorella přijme jeho nabídku k sňatku. Fiorellu a Andrése přistihne Caridad v objetí. Skutečnost, že Andrés běží za matkou. Fiorellu rozlobí tak, že postupně dochází k rozhodnutí, že se raději provdá za Luise, aby na Andrése zapoměla navždy.